ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВАЛЕНТИН ДОБРОВ ТА ОЛЕКСІЙ КОТЛЯРОВ ПРОВЕЛИ У КРОЛЕВЦІ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 21.05.2021 16:58

21 травня, згідно графіку-прийому, депутати обласної ради Валентин ДОБРОВ та Олексій КОТЛЯРОВ провели у Кролевці виїзний прийом громадян. Під час зустрічі з жителями громади депутати облради  вислухали питання, що турбують мешканців нашої громади, а також надали вичерпну інформацію по кожному з напрямків.

Окремими темами у зверненнях мешканців займали нагальні питання можливого закриття відділень Укрпошти (у сільській місцевості), переведення обслуговування пенсіонерів через відділення банків; порядок подання заяв та декларацій про доходи для отримання житлових субсидій; Усі звернення та питання, що входять до компетенції депутатів Сумської  обласної ради, Валентин ДОБРОВ та Олексій КОТЛЯРОВ пообіцяли тримати на постійному моніторингу та оперативно інформувати про результати розгляду.

Під час прийому громадян наголошувалося про необхідність підтримання постійного діалогу між чинним керівництвом Кролевецької міської територіальної громади та обласними депутатами.