ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ, ЦІН ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО І КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ, ПЛАНУВАННЯ ТА ОБЛІКУ

Дата: 27.05.2021 11:45

26 травня 2021 року, в присутності Кролевецького міського голови Віктора ЛЕХМАНА та під головуванням депутата міськради Віктора КАМІНСЬКОГО відбулося чергове засідання  постійної депутатської комісії  з питань бюджету, фінансів, цін та соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку.

На засіданні були присутні депутати Кролевецької міської ради Оксана ПИЛИПЕНКО, Віталій БАКУНОВЕЦЬ, Олександр БОБРОВИЦЬКИЙ, Володимир ДЕМЧЕНКО та Олександр ДЯЧОК.

Було розглянуто перелік клопотань, що надійшли на розгляд постійної комісії. Також до порядку денного включався звіт про виконання фінансового плану КП «ЦПМСД» Кролевецької міської ради за 1 квартал 2021 року та звіт про виконання фінансового плану КП ''Кролевецька лікарня'' Кролевецької міської ради за 1 квартал 2021 року.

Окрім того, депутати розглянули і затвердили питання, які виносяться на сьому сесію міської ради.

Споміж іншого, розглядалися клопотання про виділення коштів на:

• проведення робіт з упорядкування сміттєзвалищ на території сіл;
  • виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт мосту через річку Свидня по вул.  Лесі Українки;
  • проведення ремонтних робіт , придбання предметів та матеріалів, обладнання для відкриття табору "Ластівка";
  • придбання колісного багатофункціонального екскаватора- навантажувача;

Нагадаємо, що 28 ТРАВНЯ 2021 року відбудеться сьома сесія депутатів Кролевецької міської ради восьмого скликання, на якій будуть остаточно  розглядатися питання, що були погоджені на засіданнях профільних комісій.