ПІД КЕРІВНИЦТВОМ КРОЛЕВЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ЛЕХМАНА ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 27.05.2021 15:09

Сьогодні, 27 травня 2021 року, під керівництвом Кролевецького міського голови Віктора ЛЕХМАНА, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кролевецької міської ради.

Заслухано  звіти доповідачів згідно порядку денного. Зокрема розглядалися та обговорювалися питання, що стосуються:

• проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міський автобусний маршрут загального користування     № 1, № 2, № 3;
  • відведення спеціальних облаштованих місць для розміщення інформаційних матеріалів;
  • затвердження плану заходів щодо реалізації на території Кролевецької міської ради (Кролевецької міської територіальної громади) соціального проекту "Активні парки – локації здорової України" на 2021 рік;
  • видалення  дерев на території громади;
  • надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами;

Окрім того, члени виконкому розглянули низку необхідних соціальних питань, що стосуються жителів громади, як то: надання статусу дитини-сироти, затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав, надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, створення прийомної сім’ї на базі родини, тощо.

Варто зазначити, що завтра, 28 ТРАВНЯ 2021 року,  відбудеться засідання сьомої сесії депутатів Кролевецької міської ради восьмого скликання.