НА СЬОМІЙ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.05.2021 16:28

28 травня, відбулася сьома сесія Кролевецької міської ради восьмого скликання, яку провів Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН. На засіданні були присутні 23 із 26 обраних депутатів.

У пленарному засіданні також взяли участь депутати Сумської обласної ради Геннадій ГОРДІЄНКО і Валентин ДОБРОВ, представники прокуратури та Служби безпеки України, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств міської ради.

Народними обранцями розглянуто усі заплановані питання порядку денного. Зокрема, депутати:

• затвердили нові редакції статутів КП «Кролевецьводоканал» та КП «Ритуальна служба» Кролевецької міської ради;
  • внесли та затвердили в новій редакції зміни до Програми підтримки багатоквартирних будинків на території Кролевецької міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Кролевецької міської ради від 26.02.2021 року.
  • затвердили внесення ряду змін до програм: фінансової підтримки комунальних підприємств Кролевецької міської територіальної громади на 2019 - 2023 роки; розвитку фізичної культури і спорту Кролевецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Кролевецької міської ради від 24.12.2020; соціального захисту населення Кролевецької міської територіальної громади на 2021 рік та ін;
  • погодили виділення коштів з бюджету розвитку для придбання колісного багатофункціонального екскаватора-навантажувача на потреби громади;

Крім того, народні обранці внесли та затвердити зміни до програми "Сільське питне водопостачання в Кролевецькій міській територіальній громаді на 2021рік", затвердженої рішенням Кролевецької міської ради восьмого скликання від 26.02.2021, виклавши його в новій редакції. Виконання цієї програми передбачає, зокрема:

• аналіз існуючих систем водопостачання сільських територій, проведення інвентаризації водопровідних мереж, водонапірних башень;
  • визначення місць та об’єктів, які потребують першочергового ремонту, пріоритетності встановлення гідрантів для пожежних машин;
  • реконструкція систем водопостачання сільських населених пунктів (Оформлення дозвільних документів та проведення поточного ремонту насосного обладнання, водонапірних башень і водопроводівРемонт та будівництво водогонів та водонапірних башень, заміна насосного обладнання, встановлення гідрантів для пожежних машин.);

Жваву дискусію викликало голосування щодо необхідності прийняття рішень, що стосувалися припинення діяльності, а також перепрофілювання шляхом пониження ступенів декількох навчальних закладів на території громади. На засіданні були присутні директори шкіл, представники громадськості. Через необхідність додержання карантинних норм, прийняти участь у сесії мала змогу ініціативна група громадян.

За результатами голосування, депутати підтримали більшість пропозицій, погоджених до розгляду профільною комісією, за винятком перепрофілювання ліцею у с. Спаське.

Усього депутатами розглянуто та проголосовано 56 питань порядку денного.