«ЗОРЕПАД ТАЛАНТІВ» У КРОЛЕВЦІ

Дата: 29.05.2021 16:14

29 травня, у актовій залі Центру культури Кролевецької міської ради відбувся святковий захід під назвою «Зорепад талантів». Це свято з нагоди ювілею - 60-річчя Кролевецької дитячої школи мистецтв.

На заході були присутні представники Кролевецької міської ради – В’ячеслав ЖОВТЯ, заступник міського голови з питань виконавчих органів ради, Віктор КАМІНСЬКИЙ та Володимир ДЕМЧЕНКО, представники депутатського корпусу, Микола САВЧЕНКО - помічник депутата Сумської обласної ради Володимира ГОРОХА, а також начальник відділу культури і туризму Ігор ГУМЕНЮК.

Поздоровлення від Кролевецького міського голови Віктора ЛЕХМАНА, а також усього депутатського корпусу приймала пані Ірина ГРАБЧУК - директор Кролевецької дитячої школи мистецтв. А разом з поздоровленнями – сертифікат на суму 139000 гривень для покращення матеріально-технічної бази та підтримки творчого розвитку дітей; інші цінні подарунки від депутатських фракцій.