КРОЛЕВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІКТОР ЛЕХМАН ПРОВІВ ЧЕРГОВУ СЕРІЮ НАРАД ЗІ СТАРОСТАМИ СІЛ ТА СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Дата: 01.06.2021 14:35

Сьогодні, 1 червня, Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів чергову робочу нараду зі старостами сіл та старостинських округів Кролевецької МТГ. У зустрічі взяли участь заступник міського голови Олег ШПРИНДЕЛЬ і керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Олег ХАЛЕЦЬКИЙ, а також спеціаліст І категорії відділу житлово- комунального господарства Кролевецької міської ради Юлія БУРА.

Міський голова ознайомився з поточним станом справ у селах громади, вислухав питання та пропозиції від старост, розглянув низку звернень.

Загалом, на нарадах піднімалися та обговорювалися питання, що потребують уваги з боку місцевої влади:

• обпилювання аварійних дерев;
  • продовження впорядкування сміттєзвалищ;
  • організації звітності по виконанню робіт;
  • залучення до впорядкування і благоустрою осіб, які притягнуті до відповідальності у вигляді громадських робіт);
  • чищення та впорядкування колодязів;
  • грейдерування ґрунтових доріг;
  • організації централізованого вивезення сміття з урахуванням побажань мешканців громади;

За результатами нарад Віктор ЛЕХМАН дав доручення відповідним посадовцям і встановив чіткі терміни їх виконання.

Нагадаємо, що такі наради є щотижневими, оскільки дуже важливим є постійний багатосторонній конструктивний діалог між селами та старостинськими округами громади і Кролевецькою міською радою, усіма її структурними підрозділами та особисто головою Віктором ЛЕХМАНОМ.  Тримаємо руку на пульсі заради збалансованого розвитку усієї Кролевецької територіальної громади.