КРОЛЕВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІКТОР ЛЕХМАН ПРИВІТАВ ЖУРНАЛІСТІВ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 07.06.2021 15:36

Сьогодні, Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН привітав  колектив редакції районної газети «Кролевецький вісник» з нагоди Дня журналіста, та від імені голови Конотопської районної ради Віктора БИКА, вручив Грамоту її  головному редактору Романові СТОРОЖЕНКУ.

«Щиро дякуємо усьому журналістському колективу за їх високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Кролевеччини!» -  зазначено у Грамоті.

«Своєю щоденною працею, ви створюєте інтелектуальний простір для розбудови України, її громадянського суспільства, розвиваєте глибокий дискурс щодо важливих проблем історії сьогодення та майбутнього.

У день професійного свята, хочеться побажати усім журналістам творчих успіхів та сил для пошуку істини, реалізації найсміливіших задумів та планів. Міцного здоров'я, добра та гострого пера!» - відзначив міський голова.