СЕКРЕТАР КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СЕРГІЙ КОЗИНЕЦЬ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В С.РЕУТИНЦІ

Дата: 09.06.2021 16:47

Сьогодні, 9 червня, секретар Кролевецької міської ради Сергій КОЗИНЕЦЬ провів виїзний прийом громадян в с.Реутинці.

Під час виїзної зустрічі староста Реутинського старостинського округу Віктор ГАВРИЛЕНКО ознайомив його з поточним станом справ, висловив побажання жителів щодо проведення грейдування та підсипки комунальних доріг, організацію виїзду фахівця Кролевецького бюро правової допомоги по наданню юридичних консультацій, тощо.

Також директор Реутинської гімназії Тамара МАЦАК звернулася з клопотанням щодо придбання обладання для харчоблоку, проведення обстеження та ремонту твердопаливного котла.

Всі питання було взято на контроль, секретар міської ради запевнив, що будуть дані доручення відповідальним відділам та службам щодо їх опрацювання та вирішення по суті.

Споміж іншого наголошувалося на тому, що за підтримки депутата міської ради Сергія ЗАВГОРОДНЬОГО було встановлено огорожу біля адміністративної будівлі та облаштовано криницю.