ПРИВІТАННЯ КРОЛЕВЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ЛЕХМАНА З НАГОДИ ХРИСТИЯНСЬКОГО СВЯТА ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

Дата: 10.06.2021 08:19

Щиро вітаю нашу громаду зі святом Вознесіння Господнього!

Ми святкуємо одне з найвеличніших християнських свят, що знаменує собою піднесення світла, відданості, добра і правдивої любові над злом.

Сьогодні саме той день, коли після сорока днів від свого Воскресіння, Ісус Христос вознісся на небо бути поруч зі своїм Отцем. Христова жертва настільки велика, що її важко осягнути людським розумом! Це свято спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця світлими почуттями віри, надії, щастя і добра.

Щиро вітаю всіх вас з одним із найбільших свят Християнства. Нехай велике свято Вознесіння Христового пробудить в наших душах сильну і непереможну віру в Господа та щиру надію на краще і світле майбутнє!

Від себе особисто,  від усього депутатського корпусу, колег з міської ради хочу побажати Вам здоров´я, міцного духу і Божого Благословіння!

Нехай кожен крок буде спрямований виключно на добрі справи. Гармонії в душі Вам, шановні мої земляки!