КАБМІН ЗАТВЕРДИВ РОЗПОДІЛ КОШТІВ ІНТЕРНЕТ-СУБВЕНЦІЇ ДЛЯ 670 ГРОМАД

Дата: 10.06.2021 10:49

Кролевецька громада отримала погодження на підключення 15 населених пунктів з загальною сумою коштів з державного бюджету в розмірі 2865910,0 гривень.

Слід зазначити, що 483,8 млн гривень наразі розподілено між 670 територіальними громадами для реалізації проєкту “Інтернет-субвенція”.

Таким чином, уже цього року понад мільйон українців отримають можливість вперше підключитися до оптичного інтернету.

Сумська область – друга в Україні за обсягом залученої Інтернет-субвенції.

Громади, що пройшли відбір, отримають гроші з держбюджету, після чого проведуть прозорий тендер. Наступний крок – провайдери почнуть розбудовувати мережу. На рівні громад до оптичного інтернету буде вперше підключено 3652 сіл, у яких понад 11 тисяч соц.об’єктів.

Крім того, для кожного з них за рахунок субвенції буде забезпечено покриття Wi-Fi-мережею. Соціальні заклади, підключені за кошти субвенції, отримають безкоштовне швидкісне інтернет-з’єднання до кінця 2022 року.