КРОЛЕВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІКТОР ЛЕХМАН ПРОВІВ РОБОЧУ НАРАДУ У СЕЛІ КАМІНЬ.

Дата: 14.06.2021 17:36

Сьогодні, 14 червня у селі Камінь Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду. В ній взяли учать заступник міського голови Олег ШПРИНДЕЛЬ, депутат міськради Василь МАЦАК, староста с.Камінь Аліна ПУДОВА, а також соціально-активний місцевий аграрій Микола КУЦОГОЛ.

Темою наради стала ефективна та плідна взаємодія органів місцевого самоврядування з аграріями та фермерськими господарствами задля розвитку інфраструктури громади. На часі обговорювалося питання реконструкції водогону, підвищення тиску води у ньому. Результатом зустрічі стало напрацювання ефективної «дорожньої карти» подальших  спільних дій.

Слід зазначити, що взаємовигідна робота старост сіл та старостинських округів є вкрай важливою у вирішенні багатьох питань. Так, наприклад, взаємними зусиллями, за участі аграріїв, уже було вирішено  низку питань- як то прибирання снігу, облаштування автобусної зупинки, чищення колодязів та ін.