КРОЛЕВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ЩОТИЖНЕВІ РОБОЧІ НАРАДИ ЗІ СТАРОСТАМИ СІЛ ТА СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Дата: 15.06.2021 16:48

Сьогодні, 15 червня, Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів серію щотижневих нарад зі старостами сіл та старостинських округів Кролевецької МТГ. У зустрічі взяли участь заступник міського голови Олег ШПРИНДЕЛЬ, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Олег ХАЛЕЦЬКИЙ, спеціаліст І категорії відділу житлово- комунального господарства Кролевецької міської ради Юлія БУРА, а також керівник місцевої пожежної охорони Кролевецької міської ради Володимир НЕЛАСИЙ.

Міський голова ознайомився з поточним станом справ у селах громади, вислухав звіти виконаних робіт і пропозиції від старост, розглянув низку звернень.

Слід відзначити значну роботу, що проводилася у селах протягом минулого тижня. Це і ремонт пожежної техніки (зокрема - встановлення нових акумуляторів), обпилювання аварійних дерев, підсипання доріг, покіс трави (лише у с. Божок було викошено більше 3 гектарів), ремонти адміністративних будівель (котельні, ФАПи, тощо), облаштування колодязів та криниць.

Загалом, на нарадах піднімалися та обговорювалися питання, що на часі, потребують уваги з боку місцевої влади:

• заміна та встановлення нових опор та стовпів для освітлення вулиць;
  • впорядкування дошок оголошень та попередження випадків захаращення будівель та інших елементів інфраструктури несанкціонованими обявами та іншою друкованою продукцією;
  • контроль ефективності співпраці старост із центром надання адміністративних послуг (ЦНАП) громади;
  • обпилювання та ліквідації аварійних дерев;
  • продовження планового чищення та впорядкування  криниць і колодязів;
  • заміни та встановлення нових дорожніх знаків (Наприклад, про перегін свійських тварин);

Окремо розглядалося питання організації роздільного збору та вивезення сміття. На часі – організація процесу відокремленого збору ПЕТ-пляшок та інших виробів із різних видів пластику. Додатково старостами було запропоновано розвинути роздільний збір сміття і для виокремлення скла. Наразі дане питання опрацьовується.

За результатами щотижневих нарад Віктор ЛЕХМАН традиційно дав доручення відповідальним посадовим особам, керівникам структурних підрозділів і встановив чіткі терміни їх виконання.