КРОЛЕВЕЦЬКА ГРОМАДА, ВІДПОВІДНО ДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, ОТРИМАЛА КОШТИ В РОЗМІРІ МАЙЖЕ 2,9 МЛН.ГРН. НА ПІДВЕДЕННЯ ШВИДКІСНОГО ІНТЕРНЕТ-З'ЄДНАННЯ ДО 15 СІЛЬСЬКИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ.

Дата: 17.06.2021 09:10

Кабінет Міністрів затвердив розподіл субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості. Кролевецька громада отримає кошти в розмірі майже 2,9 млн.грн. на підведення швидкісного Інтернет-з'єднання до 15 сільських населених пунктів.

Детальніше з розпорядженням можна ознайомитися на сторінці Кабміну за посиланням:

www.kmu.gov.ua/npas/pro-rozpodil-u-2021-roci-subvenciyi-z-derzhavnogo-byudzhetu-miscevim-byudzhetam-na-realizaciyu-t90621?fbclid=IwAR1nlVe3dGHhxAoWePLOWRXLGCpN0VMMni3Oh4ZSBy_JDVsTBv_2uw-NcyQ