ПРИВІТАННЯ КРОЛЕВЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ЛЕХМАНА З НАГОДИ ДНЯ ДІЛЬНИЧНОГО ОФІЦЕРА ПОЛІЦІЇ

Дата: 18.06.2021 08:09

Шановні працівники служби дільничних офіцерів поліції!

Щиро вітаю Вас із Днем дільничного офіцера поліції України!

На мою думку - поліція починається з дільничного. Адже люди в першу чергу звертаються саме до нього. Сьогодні дільничний офіцер – головна фігура в структурі поліції громадської безпеки, завжди готовий захистити добро і покарати зло. Зміцнення правопорядку, захист прав та інтересів, життя і гідності громадян, профілактика злочинів та правопорушень, а також їх розкриття – це основне завдання дільничного.

В день професійного свята бажаю Вам завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну Вам мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.

Нехай у Ваших родинах живе радість, достаток, злагода та Боже благословіння!

З повагою,

Кролевецький міський голова                                                               Віктор ЛЕХМАН