ПРИВІТАННЯ КРОЛЕВЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ЛЕХМАНА З НАГОДИ ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 20.06.2021 08:00

Дорогі медичні працівники!

З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь!

Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви даруєте радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Земний уклін Вам! Вірю, що Ваша самовідданість, титанічна працьовитість і громадянська відповідальність, будуть завжди слугувати людям та дарувати надію і віру!

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам, добра і Божого благословіння!

З повагою,

Кролевецький міський голова                                                            Віктор ЛЕХМАН