КРОЛЕВЧАНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ВІЙНИ

Дата: 22.06.2021 11:45

Сьогодні, 22 червня, у День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни, представники міської влади, на чолі з секретарем Кролевецької міської ради Сергієм КОЗИНЦЕМ, поклали квіти до монументу Слави.

«Ми пам’ятаємо тих, чиє життя забрала війна. Доземно вклоняємось та славимо всіх, хто у дні лихоліття відвоювали мир та спокій.», - сказав у своєму емоційному та зворушливому виступі перед присутніми голова ради ветеранів Віктор ДІСКОВСЬКИЙ.

Також учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих у війні хвилиною мовчання.

По завершенню заходу представники громадськості, міської влади, ветерани війни, військовослужбовці і молодь відвідали пам’ятні місця, пов’язані з Другою світовою війною, та поклали квіти.