СЬОГОДНІ, З ОДНОДЕННИМ РОБОЧИМ ВІЗИТОМ, ДО КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ОТГ ЗАВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ ПРОЄКТУ РАДИ ЄВРОПИ

Дата: 24.06.2021 17:32

Сьогодні, з робочим візитом, до Кролевецької міської ради завітала  делегація проєкту Ради Європи «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» у складі:

Володимира КЕБАЛА – керівника  проєкту,

Дарини СОКОЛОВОЇ – асистента,

Олексія КОВАЛЕНКА – національного  експерта з питань Ради Європи, автора моделі шкільного громадського бюджету,

Максима ЛУКІНЮКА – національного експерта Ради Європи, юриста,

Ауріки ІВАШКО – безпосереднього координатора напрямку «Шкільний громадський бюджет».

Під головуванням секретаря міської ради Сергія КОЗИНЦЯ учасники зустрічі обговорили:

• проміжні результати співпраці та планування реалізації Статуту Кролевецької міської територіальної громади, що був розроблений за експертно-методологічної підтримки проєкту Ради Європи "Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні";
  • впровадження шкільного громадського бюджету на Кролевеччині;

Також відбулася зустріч з керівниками шкіл і представниками шкільної спільноти. На цій розширеній зустрічі гості особисто познайомилися і поспілкувалися  з авторами і авторками найкращих проєктів, їх командами та дізналися про результати реалізованих проєктів. Учасники зустрічі поділилися враженнями про те, як  участь у проєкті «Шкільний громадський бюджет» вплинула на розвиток шкільної спільноти і громади в цілому.

Відбулося вручення відзнак проєкту Ради Європи представникам шкіл, що брали учать у пілотному проєкті ШГБ за моделлю Ради Європи:

• Учням-розробникам проєктів: Мирославу БУРУ, Анастасії КОВТУН, Кірілу ПЕТРЕНКУ, Дар’ї ТИЩЕНКО, Маргариті СЕРДЮК та Марку СТЕПАНЦЮ;
  • директорам шкіл Миколі ПОГОРЄЛЬСЬКОМУ, Ірині ІЛЛЯШЕНКО, Станіславу ЯЦЕНКО, Сергію МІНІНКОВУ та Віталію САХНЮКУ;
  •  представникам влади – Кролевецькому міському голові Віктору ЛЕХМАНУ, секретареві міської ради Сергію КОЗИНЦЮ, заступникові міського голови В’ячеславу ЖОВТІ, а також – головному спеціалісту відділу молоді і спорту виконавчого комітету Кролевецької міської ради – Ользі ХАЛЕЦЬКІЙ.

Варто нагадати, «Шкільний громадський бюджет» пілотував в рамках реалізації проєкту Ради Європи "Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні", з метою залучення дітей та молоді до формування, реалізації органами місцевого самоврядування молодіжної політики на території Кролевецької міської територіальної громади у 2020 році.