ВІТАЄМО ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА КРОЛЕВЕЧЧИНИ ВАСИЛЯ ГРИГОРОВИЧА КРЕМЕНЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 25.06.2021 08:30

Сьогодні, 25 червня, свій День народження святкує доктор філософських наук, професор, академік Національної академії наук України, дійсний член (академік) Національної академії педагогічних наук України, Почесний громадянин Кролевеччини – Василь КРЕМЕНЬ.

Шановний Василю Григоровичу, з нагоди такого чудового свята прийміть найщиріші вітання та побажання здійснення всіх планів та задумів!

Від імені мешканців Кролевецької громади, депутатського корпусу та виконавчого комітету Кролевецької міської ради прийміть щирі слова вдячності за Вашу всебічну підтримку, допомогу і невтомну багаторічну працю!

Бажаємо Вам, щасливого життя, плідної роботи, міцного здоров’я! Хай віра, надія та любов завжди будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай ніколи не покидають Вас оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем.

Впевнені, що людська шана є і буде подякою за Вашу плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!