ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 25.06.2021 09:40

Відповідно частини 2 статті 215 Закону України  «Про культуру» відділ культури і туризму Кролевецької міської ради повідомляє, що друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора краєзнавчого музею Кролевецької міської ради відбудеться 30 червня 2021 року, у приміщенні Центру культури Кролевецької міської ради за адресою м. Кролевець, площа Миру, буд. 2. Початок о 9-00 годині.

Засідання відбудеться публічно. На засідання запрошуються члени конкурсної комісії, представники засобів масової інформації та громадськості.