ІНФОРМАЦІЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ ЩОДО РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В ЛІТНІЙ ПЕРІОД

Дата: 25.06.2021 15:15

Як повідомляється на сторінці відділу, батьки дітей, які потребують відвідувати заклад дошкільної освіти  протягом липня, можуть віддати малечу на цей час у черговий садочок. Цього року  це Кролевецький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №11 "Оленка" Кролевецької міської ради, який працюватиме  з 29.06.2021 по 24.07.2021.

Відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.09.2020 №55 з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)  Кролевецький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №11 "Оленка" Кролевецької міської ради здійснюватиме свою діяльність з урахуванням вимог санітарного законодавства та необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Оригінал повідомлення на сторінці за посиланням: https://otgkrolosvita.gov.ua/news/12-02-52-25-06-2021/