БІЛЯ ГАЙОВОГО СТАВУ ПРОЙШЛО СВЯТО ІВАНА КУПАЛА

Дата: 07.07.2021 10:47

6 липня, за активного сприяння депутата Кролевецької міської ради Володимира ДЕМЧЕНКА, біля Гайового ставу відбулося святкування під назвою «Ой на Івана та й на Купала».

До програми заходу були включені численні розважально-ігрові програми для дітей, концерт за підтримки Центру культури Кролевецької міської ради і святковий феєрверк. Завершилося усе запальною дискотекою для молоді.

Окрім Кролевецького міського голови Віктора ЛЕХМАНА на свято завітали також депутат Сумської обласної ради Валентин ДОБРОВ і голова Конотопської районної ради  Віктор БИК. Представники влади вручили цінні подарунки, грошові сертифікати і почесні грамоти, зокрема,  - «наймолодшому» та «найстаршому» учасникам свята, а також подякували Володимиру ДЕМЧЕНКУ за чудову ініціативу, організацію та проведення свята для мешканців не тільки мікрорайону, а й усього міста.