ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, КУЛЬТУРИ, ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКОННОСТІ, ПРАВОПОРЯДКУ, ОХОРОНИ ПРАВ, СВОБОД І ЗАКОННИХ ІНТ

Дата: 07.07.2021 16:36

Напередодні 9 сесії Кролевецької міської ради, пройшла низка засідань профільних постійних комісій.

Так, 6 липня, під головуванням Алли МУСІЄНКО, відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

На засіданні були присутні депутати міської ради Ігор ГУМЕНЮК, Сергій ЗАВГОРОДНІЙ, Ольга ПЕТРОВА та Сергій ПОБИВАЙЛО. Цього разу відсутнім був Станіслав ЖОЛОБКО як такий , що склав депутатські повноваження.

Народні обранці розглянули наступні питання:

• Про внесення змін до Програми забезпечення первинною медичною допомогою населення Кролевецької міської територіальної громади на 2021 рік (доповіла Наталія ІВАШКО – директор КП «Кролевецький РЦ ПМСД»);

Зокрема, вона інформувала членів комісії про зміни, які вносяться до програми і стосуються стимулювання медичних працівників та збільшення коштів на суму 16294 грн. – на придбання паливно-мастильних матеріалів для доставки вакцини з метою подальшої вакцинації мешканців Кролевецької громади.

• Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Кролевецької міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки (доповідала Наталія ДІБРОВА – начальник відділу соціального захисту Кролевецької міської ради);
  •
  • Про затвердження статуту ПБ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (доповідав Ігор ГУМЕНЮК – начальник відділу культури і туризму Кролевецької міської ради);
  •
  • Про склад конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на

заміщення вакантної посади керівника Дубовицького ліцею Кролевецької міської ради (доповів Станіслав МАСАЛИГА);

Він наголосив, що дане питання вже розглядалося на попередній комісії, але у зв’язку з юридичними помилками конкурс було відмінено і внесено зміни до складу конкурсної комісії, як того вимагає законодавча база.

• Про внесення змін до фінансового плану комунального підприємства

''Кролевецька лікарня" Кролевецької міської ради на 2021 рік (доповів Сергій ПОБИВАЙЛО – директор КП «Кролевецька лікарня» Кролевецької міської ради.);

• Про внесення  змін до Програми розвитку фізичної культури і

спорту Кролевецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки (доповідав Микола БЕЗВЕРХИЙ – начальник відділу молоді і спорту виконавчого комітету Кролевецької міської ради.);

• Про надання висновку до Проєкту рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки", Про надання висновку до Проєкту рішення "Про транспортний податок",  Про надання висновку до Проєкту рішення "Про туристичний збір",  Про надання висновку до Проєкту рішення "Про єдиний податок", Про надання висновку до Проєкту рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку" (доповідала Тетяна ХАРИТОНОВА – начальник відділу економічного розвитку та інфраструктурних проектів виконавчого комітету Кролевецької міської ради);

Депутатів інформували, що дані питання попередньо вже розглядалися комісією і висновки були надіслані до державної регуляторної служби, яка перевірила всю інформативну базу та внесла зміни да даних актів. Відповідно до процедури – зміни знову потрібно розглянути і, відповідно, затвердити комісійно.

Окремо, на питанні Про внесення змін до Програми "Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Кролевецької міської ради на 2021 рік" зупинився  очільник відділу освіти Станіслав МАСАЛИГА; та доповів про коригування програми, стан тендерних закупівель, якості продуктів харчування і попит у дітей на шкільні страви. Він інформував присутніх, що неодноразово були написані скарги, позовні заяви, претензії, декілька разів продукти харчування повертали постачальнику.

Депутати цікавилися наскільки дієвою є програма Євгена КЛОПОТЕНКА щодо якості харчування; і рекомендували начальнику відділу освіти вивчити бажання  і попит дітей і у подальшому орієнтуватися на їх потреби.

Також Станіслав МАСАЛИГА інформував присутніх, що до відділу освіти надійшли кошти депутата Сумської обласної ради сьомого скликання Олександра СЛЮСАРА на потреби шкіл міста №5 (облаштування кабінету хімії) та №2 (забезпечення інклюзивного класу), тому вносяться зміни до Програми.

Голова комісії Алла МУСІЄНКО доповіла присутнім, що на адресу комісії надійшло електронне звернення від громадянина Миколи БОРЗЕНЦЯ стосовно зміни тексту на меморіальній дошці на честь Миколи МАКАРОВЦЯ, яка розміщена на фасаді загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 та попросила кожного члена комісії висловити свою думку з приводу даного звернення та прийняти відповідне рішення.

За результатами обговорення депутати прийняли рішення змінити текст на меморіальній дошці, прибравши всі слова, пов’язані з країною-агресором. Рекомендувати керівництву закладу замінити дошку з текстом, погодженим членами комісії та повідомити заявника про результати розгляду його звернення.

Всього депутати розглянули та погодили винесення на розгляд сесії усіх питань порядку денного.