НАЧАЛЬНИЦЯ ВІДДІЛУ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ БЕРЕ УЧАСТЬ У ЗАХОДІ ДЕНЬ ПОЛЯ "КОНТРОЛЬНИЙ ОБМОЛОТ ЗЕРНОВИХ КОЛОСОВИХ КУЛЬТУР УРОЖАЮ 2021 РОКУ."

Дата: 20.07.2021 11:57

Цими днями начальниця відділу економічного розвитку та інфраструктурних проєктів Тетяна ХАРИТОНОВА бере участь у заході День поля “Контрольний обмолот зернових колосових культур урожаю 2021 року”, що проходить у с. Любачеве Сумського району на території ДП ДГ Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН. Захід проходить за участі першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Тараса ВИСОЦЬКОГО та голів Сумської облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО і Сумської обласної ради Віктора ФЕДОРЧЕНКА.

Споміж іншого, учасниками заходу, споміж яких керівники та спеціалісти структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку райдержадміністрацій та ОТГ, проводиться:

• огляд експонатів  сільськогосподарської виставки від провідних компаній, які працюють на Сумщині та оцінка якості подрібнення соломи різними типами агрегатів;
  • огляд  дослідних ділянок та насіннєвих посівів сільськогосподарських культур Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН;
  • представлення сортів провідних наукових селекційних установ України;
  • заслуховування тематичних лекцій та семінарів (як то “Інноваційні напрями розвитку галузі рослинництва”).

Так, до прикладу, директор Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН Микола СОБКО провів інформаційний семінар на тему “Особливості формування врожаю зернових колосових в умовах північно-східного лісостепу України, проведення контрольного обмолоту демонстраційних ділянок ранніх зернових з визначенням показників вологості зерна та урожайності”.