ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ, ЦІН ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО І КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ, ПЛАНУВАННЯ ТА ОБЛІКУ.

Дата: 20.07.2021 15:48

Сьогодні, 20 липня 2021 року, під головуванням Віктора КАМІНСЬКОГО, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цін та соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку; а також - засідання погоджувальної ради.

Перед початком засідання Кролевецький міський голова, голови фракцій, колеги-депутати, керівництво та працівники апарату міськради привітали Віктора КАМІНСЬКОГО з Днем народження і щиро побажали всіляких гараздів.

До порядку денного засідання комісії було, зокрема, включено наступні пункти:

- про розгляд клопоотань, що надійшли на розгляд постійної комісії;

- про розгляд питань, які виносяться на друге пленарне засідання дев’ятої сесії Кролевецької міської ради;

Споміж іншого, народними рообранцями розглядалися клопотання по виділенню коштів на: придбання вуличних дошок оголошень; придбання та встановлення вуличних адресних вивісок; завершення робіт з облаштування Скверу захисників України, тощо.

Що стосується коштів з резервного фонду, що планується виділити на виконання депутатських повноважень, то ситуація виглядає наступним чином:

- 10 тис.грн за поданням депутата Ольги ПЕТРОВОЇ планується виділити на придбання холодильника для харчоблоку Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1;

- за поданням депутата Дмитра КОВАЛЬОВА планується виділення 10 тис.грн на придбання дитячих меблів для ДНЗ №5;

- за поданнями депутатів Дмитра БОЧАРОВА та Дмитра КОВАЛЬОВА  - виділити кошти для облаштування пішохідних сходів по вул. 8 Березня - по 7 тис.грн на кожного депутата відповідно.

Нагадаємо, що 2 пленарне засідання 9 сесії Кролевецької міської ради 8 скликання має відбутися 21 липня 2021 року о 10:00 годині.