ЗА СПРИЯННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ІГОРЯ МОЛОТКА У КРОЛЕВЦІ РОЗПОЧАЛИ РЕМОНТ СКЛАДНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ.

Дата: 20.07.2021 17:36

Ремонтні роботи ведуться на вулиці Андріївській,  мешканці якої багато років потерпають від підтоплення через недоліки, які було допущено при будівництві дороги. Під час великих опадів, через відсутність системи водовідведення, вся вода збирається на подвір’ях кролевчан.

Відтепер цю проблему буде вирішено, адже нова дорога будується за сучасними технологіями з облаштуванням дренажної системи та водовідведення.

Всього планується відремонтувати 2, 1 км дорожнього покриття.

Наразі вже проведено фрезерування старого покриття і розпочались роботи по встановленню бордюрів.

Також буде проведено підсилення дорожньої конструкції, шляхом укладання 15-сантиметрового шару щебенево-піщаної суміші, після чого дорожники приступлять до вкладання нижнього шару асфальтобетону (10 см) і верхнього дрібнозернистого на основі модифікованих бітумних сумішей, які значно підвищують строк експлуатації дорожнього покриття.

Окрім цього планується відремонтувати місток, який розташований в межах проїжджої частини дороги.

Також будуть облаштовані тротуари, встановлено зупинку для громадського транспорту, нанесено розмітку. Чотири пішохідних переходи у темну пору доби будуть підсвічуватись за допомогою ліхтарів на сонячних батареях.

Роботи проводяться на виконання програми Президента України "Велике будівництво".