ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА ДУБОВИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ

Дата: 26.07.2021 11:06

23 липня о 12:00 годині у приміщенні актової зали Кролевецької міської ради відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Дубовицького ліцею Кролевецької міської ради.

До складу комісії увійшли:

- Сергій КОЗИНЕЦЬ - секретар Кролевецької міської ради;

- Алла МУСІЄНКО - депутат Кролевецької міської ради, голова постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян;

- Світлана ЛИТВИНЧУК - членкиня Кролевецької районної організації профспілки працівників освіти та науки України;

- Сергій МІНІНКОВ - член Кролевецької районної організації профспілки працівників освіти та науки України;

- Світлана ШУЛЬЧЕВСЬКА - начальнця відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти управління Державної служби якості освіти у Сумській області.

Кандидаткою, допущеною до конкурсного відбору на посаду керівника Дубовицького ліцею стала Олена КОРСУН. Споміж іншого, вона презентувала на розгляд комісії перспективний план розвитку Дубовицького ліцею і відповіла на запитання членів комісії в межах змісту конкурсного випробування.

За результатами конкурсу (із загальною кількістю балів - 9,8),  члени комісії одноголосно проголосували за те, щоб запропонувати Кролевецькому міському голові Віктору ЛЕХМАНУ призначити Олену КОРСУН на посаду керівника Дубовицького ліцею Кролевецької міської ради.

Відео за посиланням: https://youtu.be/rAoSdDnrZs8