ВІДБУЛОСЯ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА ЛОКНІ

Дата: 31.07.2021 14:05
Кількість переглядів: 2006

31 липня - День села Локня. З такої святкової нагоди до села завітали численні гості, серед яких депутат Сумської обласної ради Володимир ГОРОХ, голова Конотопської районної ради Віктор БИК, Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН представники депутатського корпусу Кролевецької міської ради, старости сіл громади.

Віктор ЛЕХМАН подякував жителям Локні за чудовий благоустрій території села, активну громадянську позицію і участь у житті громади.  А також  - депутатові міської ради Віталію БАКУНОВЦЮ та директору Кролевецького комбікормового заводу Олександру АНДРУЩЕНКУ - за надану спонсорську допомогу у підготовці та проведенні святкування Дня села.

Представники влади побажали присутнім  добробуту, здоров’я, затишку, всіляких гараздів та Божого благословіння, і подарували грошові сертифікати на благоустрій села, цінні подарунки, та вручили низку почесних грамот.