ВІДДІЛОМ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПРОВЕДЕНО ЗАХОДИ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ ВИНИКНЕННЯ ТА РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ПОЖЕЖ

Дата: 04.08.2021 16:20
Кількість переглядів: 2099

Відділом з питань цивільного захисту виконавчого комітету Кролевецької міської активно проводяться заходи щодо запобігання виникнення та розповсюдження пожеж в адміністративних приміщеннях Кролевецької міської ради, так було організовано технічне обслуговування (зарядка, повірка, ремонт, перезарядка) вогнегасників які знаходяться в адміністративних приміщеннях старостинських округів та приміщеннях Кролевецької міської ради.

Спеціально навченими працівниками проведено діагностування, ремонт, перезарядка в спеціалізованому ліцензованому пункті технічного обслуговування вогнегасників ФОП "Вогнезахист".

Таким чином, 34 вогнегасники (ВП-2; ВП-5; ВП-9; ВВК-1,4; ВВК-2; ВВК-3) пройшли технічне обслуговування, 3 з яких було знято з експлуатації та утилізовано.