06-07 СЕРПНЯ В АЛТИНІВЦІ УСПІШНО ПРОЙШОВ МОЛОДІЖНИЙ ЗАХІД "ФЕСТИВАЛЬ ЖИВОЇ МУЗИКИ "РОК НА СЕЛІ"

Дата: 09.08.2021 13:15
Кількість переглядів: 1960

06-07 серпня 2021 року відбувся фестиваль живої музики "Рок на селі" в селі Алтинівка.

"Цей проєкт дуже важливий для молодіжного та культурного розвитку громади. Він впливає на розширення музичного світогляду, сприяє встановленню творчих зв’язків між молодіжними колективами країни, спонукає молодь до створення нових гуртів, піднесення рівня виконання українськомовної рок-музики. Це позитивний приклад того, як можна працювати над формуванням традицій, соціальної згуртованості та ідентичності", – відзначив Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН.

Хочеться подякувати всім, хто долучився до проведення та організації фестивалю: Хоменку Віктору Івановичу, старості сіл Алтинівка і Майорівка,  Лехману Віктору Григоровичу, Кролевецькому міському голові, Бику Віктору Михайловичу, голові Конотопської районної ради, Слюсарю Олександру Михайловичу, депутату Сумської обласної ради, Гордієнку Григорію Івановичу, депутату Сумської обласної ради, Камінському Віктору Олександровичу, Ханалієву Еседуллаху Нурдіновичу, депутатам Кролевецької міської ради, управлінню молоді та спорту Сумської ОДА, відділу молоді і спорту виконавчого комітету Кролевецької міської ради, відділу  культури Кролевецької міської ради, Геворгяну Сурену Людвіговичу, директору ПП "Канон", Морозу Олександру Миколайовичу, директору ПП "Агроспаське", Андрущенку Олександру Миколайовичу, директору ТОВ "Кролевецький комбікормовий завод", Іллєнку Олександру Михайловичу, директору ТОВ "РАЙЗ ПІВНІЧ", Коростильову Василю Валерійовичу, менеджер ТОВ КРОПС Агромаркет, Онікієнку Віктору Борисовичу, директору ТОВ "Дубовицький завод сільгосптехніки", Прокопенку Сергію Івановичу, ФОП Рокитянському Олександру Тимофійовичу, ФОП Ковалю Миколі Івановичу, ФОП Рєзніку Ігорю Анатолійовичу, ФОП Мачульській Ірині Володимирівні, ФОП Велесю Володимиру, ФОП Валовому Михайлу Васильовичу, ФОП Саганю Віктору Івановичу, Федченко Наталії, Калиш Раїсі, Федів Василю Васильовичу, Сухоставському Віктору Васильовичу, Трусенку Григорію, Воскобойнікову Євгену, Карапатам Михайлу та Наталії, Левковичам Михайлу та Катерині, Федченкам Дмитру та Наталії і ще багатьом жителям села Алтинівка різного віку, які вклали свою працю для благоустрою стадіону.