ЗАЗІРЧАНИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 14.08.2021 18:00

14 серпня у с.Зазірки відзначається День села. Цього року на святкування завітали представники Кролевецької міської ради: начальник відділу культури і туризму Ігор ГУМЕНЮК і депутат міськради Володимир ДЕМЧЕНКО.

Разом із старостою села Галиною ЛАВРИНЕЦЬ вони відзначили почесними грамотами і подяками жителів, які роблять значний  особистий внесок у благоустрій, мають активну громадянську позицію, сумлінно працюють на благо громади. Крім того, було відзначено маленьких жителів села за активну участь у екологічних акціях.

Від депутатської фракції ПП “Наш Край” Володимир ДЕМЧЕНКО вручив старості грошовий сертифікат на 3 тис.грн для потреб села. А від імені народного депутата України Андрія ДЕРКАЧА - цінні подарунки соціально-активним жителям.