У БІЛОГРИВОМУ - ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 14.08.2021 20:00

Вчора, 14 серпня 2021 року, у селі Білогриве проведено святкування Дня села.  Розділити радість свята разом із старостою Надією КОСТЮЧЕНКО завітали депутати Сумської обласної ради Валентин ДОБРОВ і Володимир ГОРОХ, депутати Кролевецької міської ради Ігор ГУМЕНЮК та Володимир ДЕМЧЕНКО, благодійник села і меценат - Олексій ПЛЯС, а також її колега - староста Грузчанського старостинського округу Тетяна ДЕШЕВА.

Представники влади щиро подякували усім, хто долучився до організації та допоміг у проведенні свята, вручили цінні подарунки, грошові сертифікати, почесні грамоти і подяки соціально-активним трудівникам села і тим, хто активно допомагає у його благоустрої.

Від імені народного депутата України Андрія ДЕРКАЧА представники ПП “Наш Край” подарували на потреби села сучасний кольоровий принтер.