ВІДБУЛОСЯ ОДИНАДЦЯТЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 17.08.2021 14:08

17 серпня 2021 року відбулося одинадцяте засідання виконавчого комітету Кролевецької міської ради. Провів засідання секретар Кролевецької міської ради Сергій КОЗИНЕЦЬ. Присутніми були 24 із 33 членів виконкому.

Було розглянуто, зокрема, наступні питання порядку денного:

- про прогноз бюджету Кролевецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки;

-про внесення змін до розпису бюджету Кролевецької міської територіальної громади на 2021 рік;

- про граничні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію;

- про здійснення заходів з благоустрою на території Кролевецької міської територіальної громади;

- про погодження інвестиційної програми комунального підприємства "Кролевецьводоканал" на 2022 рік;

- про внесення змін до інформаційних карток адміністративних послуг;

Окрім цього, члени виконкому розглянули та погодили низку соціальних питань, як то: присвоєння спортивних розрядів; встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування; визначення порядку участі батька у спілкуванні з дитиною затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав, тощо. Зокрема, рішенням виконкому Богдану ДОМІНІ, вихованцю Кролевецької дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп",  присвоєно третій спортивний розряд з радіоспорту.

За підсуками засідання члени виконкому розглянули та погодили шістнадцять питань порядку денного.