ВІДБУЛАСЯ КОНСУЛЬТАТИВНА НАРАДА ЗІ СТАРОСТАМИ СІЛ І СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Дата: 17.08.2021 15:00

Сьогодні, під головуванням секретаря Кролевецькї міської ради Сергія КОЗИНЦЯ, за участі заступника Кролевецького міського голови з питань виконавчих органів ради Олега ШПРИНДЕЛЯ провведено першу консультативну нараду зі старостами сіл та старостинських округів Кролевецької МТГ.

Основною темою зустрічі стало обговорення створення єдиних правил благоустрою на території Кролевецької громади.

Пояснимо, що новостворені правила мають на меті  встановити єдині та обов’язкові до виконання норми і вимоги у сфері благоустрою, визначити порядок прибирання та утримання територій Кролевецької МТГ, в тому числі і прилеглих до меж будівель, споруд та огорож, а також внутрішніх виробничих територій, для всіх юридичних і фізичних осіб, користувачів або власників земельних ділянок, забудовників, власників та орендарів приміщень, споруд, будівель, розташованих на території громади, незалежно від форм власності, відомчої приналежності та громадянства.

Учасники зустрічі висловили свої пропозиції щодо можливих змін та доповнень до документу.

Наразі заплановано проведення наступної наради, на якій усе вищезгадане буде розглянуто більш детально та  будуть внесені остаточні доповнення, після чого розпочнеться процедура громадського обговорення з подальшим затвердженням сесією міськради.