19 СЕРПНЯ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СВЯТКУЄ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ВІД НАШОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ – АНДРІЙ ДЕРКАЧ

Дата: 19.08.2021 08:01

Шановний Андрію Леонідовичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Нехай Ваш життєвий шлях буде прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків, свідченням Вашої державницької позиції у справі служіння українському народові.

Бажаємо, щоб Ваші високі особисті якості, відповідальність і самовідданість в оновленні Української держави уособлювали в собі високий рівень далекоглядного політика, для якого найвищими критеріями є честь і гідність.

Хай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів, колег, партнерів. Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею.

Від імені Кролевецького міського голови Віктора ЛЕХМАНА, виконавчого комітету, представників депутатського корпусу від фракції ПП «НАШ КРАЙ» щиро бажаємо Вам міцного здоров'я,  невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у здійсненні великих звершень на благо нашої Батьківщини.

ВІТАЄМО!