ПРИВІТАННЯ КРОЛЕВЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ЛЕХМАНА З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА 30 РІЧНИЦЕЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2021 10:46

Шановні жителі Кролевецької міської територіальної громади!

Вітаю вас з Днем Державного Прапора та 30 річницею Незалежності України!

30 років українці – самостійні та вільні на рідній землі, примножують її багатства та не зраджують пам’яті тих, хто віддав життя за нашу свободу.

Це свято єдності, гордості та великої відповідальності за майбутнє, вибороте найкращими синами українського народу.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

Ми горді тим, що ми українці, що ми славного роду. Ми любимо свою мову, свою культуру, традиції, які будемо передавати своїм нащадкам.

Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України.

Бажаю всім нам миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше   єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання України! Нехай Господь береже всіх нас!

З повагою Віктор ЛЕХМАН, Кролевецький міський голова