ЩИРО ВІТАЄМО ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА КРОЛЕВЕЧЧИНИ ВАСИЛЯ ГРИГОРОВИЧА КРЕМЕНЯ З ВИСОКОЮ ДЕРЖАВНОЮ НАГОРОДОЮ!

Дата: 25.08.2021 09:42

В День 30 річниці Незалежності України, відповідно до Указу ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №406/2021

«Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України»  за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-ї річниці незалежності України Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ відзначив Василя Григоровича КРЕМЕНЯ, Почесного громадянина Кролевеччини, президента Національної академії педагогічних наук України, президента Товариства «Знання» України, академіка НАН України, академіка НАПН України орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня.

Шановний Василю Григоровичу! Щиро вітаємо Вас із заслуженою високою державною нагородою! Нехай завжди Вас супроводжує  успіх у всіх Ваших справах і починаннях! Хай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал продовжують якнайкраще служити на благо рідного краю, України та українського народу!