ПЛІДНО ПОПРАЦЮВАЛИ ДЕПУТАТИ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА

Дата: 27.08.2021 16:00

Більше 73 питань  розглянула постійна комісія Кролевецької міської ради з питань  земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на своєму засіданні, яке відбулось сьогодні 27 серпня. Із 6 депутатів були присутні 6. Провела комісію її голова Наталія НАЗАРЕНКО.

Із 73 питань, які розглядалися комісією - 2 направлено депутатами на до вивчення, більшість питань була підтримана та направлена на розгляд десятої сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання. Це питання, що стосувалися надання земельних ділянок в оренду підприємствам та фізичним особам, дозволи на розроблення проекту землеустрою громадянам, про уточнення площі земельних ділянок та інші.