КРОЛЕВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІКТОР ЛЕХМАН ПРОВІВ РОБОЧУ НАРАДУ ІЗ СТАРОСТАМИ СІЛ ГРОМАДИ

Дата: 31.08.2021 17:46

Сьогодні, 31 серпня, міський голова провів щотижневу робочу нараду зі старостами сіл та старостинських округів Кролевецької МТГ.

У нараді взяли участь заступник міського голови Олег ШПРИНДЕЛЬ, керуючий справами (секретар) виконкому міськради Олег ХАЛЕЦЬКИЙ, начальник відділу охорони здоровя Наталія СРІБРАНЕЦЬ, начальник відділу житлово-комунального господарства Дмитро ДОРОФЄЄВ, спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства Юлія БУРА .

Міський голова ознайомився з поточним станом справ у селах громади, вислухав звіти і пропозиції.

Споміж іншого, розглядалися питання:

- про важливість інформування сільського населення та проведення певної роботи щодо проходження вакцинації, як способу захисту від COVID-19, яка захищає від тяжкого перебігу хвороби та смерті;

- підведення підсумків виконання основних програм у сфері житлово-комунального господарства: «Сільське питне водопостачання в Кролевецькій міській територіальній громаді на 2021 рік»; благоустрою населених пунктів Кролевецької міської територіальної громади на 2021 рік.

- встановлення вуличних табличок, вказівників;

- контроль за  впорядкуванням сміттєзвалищ, тощо;

За результатами наради Віктор ЛЕХМАН дав доручення відповідальним посадовим особам, керівникам структурних підрозділів і встановив терміни їх виконання.