КРОЛЕВЕЧЧИНА ВІДЗНАЧАЄ СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА І ДЕНЬ ЗНАНЬ.

Дата: 01.09.2021 14:14

Сьогодні на Кролевеччині,  як і по всій Україні, свято першого дзвоника і День знань.

День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокурсників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя.

Цьогорічного першого вересня відкрили свої двері  22 навчальні заклади Кролевеччини оскільки  віднесені до «зеленого» епідеміологічного рівня у зв’язку з пандемією коронавірусу.

На Кролевеччині навчальний рік розпочався для понад 3000 учнів, за шкільні парти сіло понад 289 першокласників.

У всіх закладах освіти 1 вересня пройшли урочисті лінійки, на яких були присутні представники міської влади, депутати міської ради. Зокрема Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН  відвідав Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" та Тулиголівський ліцей Кролевецької міської ради. У своїй промові керівник міської територіальної громади звернувся до учнів, батьків та вчителів з проханням й надалі розвивати освітню галузь району, не зупинятися на здобутках задля виховання успішної, освіченої молоді, яка сприятиме зміцненню та розвитку держави та побажав всім міцного здоров'я, натхнення і сили,невичерпної творчої енергії та Божого благословення на новий навчальний рік.