Кролевецька міська рада оголошує конкурс на посаду ДИРЕКТОРА ГРУЗЧАНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ Кролевецької міської ради.

Дата: 01.09.2021 16:11

Кролевецька міська рада оголошує конкурс на посаду ДИРЕКТОРА   ГРУЗЧАНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ Кролевецької міської ради.

Керівником (директором) закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров'я, що не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Кандидати, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до Кролевецької міської ради за адресою: Україна, 41300, Сумська область, Конотопський район, м. Кролевець, площа Миру, буд. 1, наступні документи:

• письмова заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є невід'ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.
  • Особа може подати інші документи, що підтверджують її професійні та моральні якості.

Визначені документи подають особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк, що може становити від 20 до 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації, про що ставить свій підпис.

Строк подання документів: 01.10.2021 (включно).

Дата, час, місце проведення конкурсного відбору: 11.10.2021 о 10 годині 00 хвилин в приміщенні Кролевецької міської ради за адресою: Україна, 41300, Сумська область, Конотопський район, м. Кролевець, площа Миру, буд. 1. Прізвище, ім’я, по батькові, засоби зв'язку та електронна пошта відповідальної особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Шкарупа Тетяна Миколаївна,  спеціаліст І категорії відділу освіти  Кролевецької міської ради, телефон (05453)9-53-46, електронна пошта: otgkrolosvita@ukr.net;  krolrada@ukr.net