НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ

Дата: 02.09.2021 13:31

2 вересня у місті Кролевець у парку Слави відбувся мітинг з нагоди 78 річниці визволення Кролевеччини та 76 річниці завершення Другої світової війни.

У мітингу взяли участь народний депутат України Андрій ДЕРКАЧ, голова Конотопської районної ради Віктор БИК, Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН, представники ветеранських організацій, працівники установ, організацій та жителі міста Кролевець.

Зі словами вдячності та поваги до ветеранів Другої світової війни та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв минулої війни звернулись  поважні гості та Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН зазначивши, що завдячуючи мужності і відвазі наших воїнів ми живемо сьогодні під мирним небом

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять воїнів, загиблих під час визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Наприкінці заходу присутні здійснили церемонію покладання квіткових композицій до Вічного вогню біля підніжжя Меморіалу Слави.