КРОЛЕВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІКТОР ЛЕХМАН ПРОВІВ РОБОЧІ НАРАДИ ІЗ СТАРОСТАМИ СІЛ ГРОМАДИ

Дата: 07.09.2021 13:18

Сьогодні, 07 вересня, міський голова провів щотижневі робочі наради із старостами сіл та старостинських округів Кролевецької МТГ.

У нараді взяли участь керуючий справами (секретар) виконкому міськради Олег ХАЛЕЦЬКИЙ, начальник відділу житлово-комунального господарства Дмитро ДОРОФЄЄВ, начальник відділу культури і туризму Ігор ГУМЕНЮК, спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства Юлія БУРА, керівник місцевої пожежної охорони Кролевецької міської ради Володимир НЕЛАСИЙ.

Міський голова ознайомився з поточним станом справ у селах громади, вислухав звіти і пропозиції.

Споміж іншого, розглядалися питання:

• робота підрядної організації по спилюванню дерев на території МТГ;
  • питання вуличного освітлення ( заміна лічильників КТП, заміна лампочок та встановлення додаткових ліхтарів по селам громади.
  • хід виконання програми "Сільське питне водопостачання на 2021 рік". Підведення підсумків по виконанню робіт по чищенню колодязів по селам громади.

-     про участь сільських творчих  колективів у Міжнародному літературно-мистецькому фестивалі "Кролевецькі рушники" та ярмарку;

- про важливість інформування сільського населення та проведення роботи щодо проходження вакцинації, як способу захисту від COVID-19, яка захищає від тяжкого перебігу хвороби та смерті.

За результатами наради Віктор ЛЕХМАН дав доручення відповідальним посадовим особам, керівникам структурних підрозділів і встановив терміни їх виконання.