ВІТАННЯ КРОЛЕВЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ЛАХМАНА ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ!

Дата: 12.09.2021 09:52

Шановні працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав особливо затребувану професію газовика. У складних економічних умовах саме ви не лише стабільно забезпечуєте функціонування всіх споживачів, контролюєте безпеку використання природного газу.

Від вашого професіоналізму та самовідданої праці залежить стабільне та безперебійне забезпечення природнім газом усіх сфер соціальної та виробничої галузей громади. Своєю щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде тепло і затишно.

Нехай ваша робота завжди приносить вам задоволення, а повага колег та клієнтів дарує радість. Терпіння вам у роботі, професіоналізму, вдячних споживачів, затишку і добробуту у родинах та Божої благодаті.

З повагою,

Кролевецький  міський голова Віктор ЛЕХМАН