НА ПОЗАЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 13.09.2021 16:25

10 вересня  2021 року  відбулося позачергове засідання  Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, питання які розглядалися на нараді:

І. Про стан поводження з небезпечними відходами, у тому числі непридатними до використання та забороненими до застосування хімічними засобами захисту рослин.

ІІ. Про стан підготовки місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2021-2022 років..

ІІІ. Про стан функціонування регіональної та місцевих систем оповіщення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій та проведення їх модернізації.

ІV. Про забезпечення належного стану пожежної безпеки у місцях збирання врожаю сільськогосподарських культур.

Підводячи підсумки голова Сумської обласної адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ поставив конкретні завдання  керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, керівникам обласних спеціалізованих служб цивільного захисту, також рекомендував головам територіальних громад вживати дієвих заходів щодо недопущення надзвичайної ситуації на території області.