ВІТАННЯ КРОЛЕВЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ЛЕХМАНА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

Дата: 19.09.2021 09:22

Шановні працівники та ветерани лісової галузі Кролевеччини!

Щиро вітаю усіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом – Днем працівника лісу.

Благородна праця лісівників здавна знаходиться в ряду найбільш шанованих професій, її вибирають люди безмежно люблячі природу, що володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі. Дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й суспільства, тому що це природне багатство служить усім людям.

Представники лісової галузі – фахівці високої кваліфікації, віддані своїй справі люди, які сумлінно виконують свій обов’язок. Завдяки невтомній праці і зусиллям лісівників Кролевеччини ведеться великий обсяг робіт по створенню і відновленню лісових насаджень, зберігаються кращі породи дерев, раціонально використовуються природні ресурси.

У цей святковий день дозвольте висловити Вам слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку, а також прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, стабільності та оптимізму. Нехай збувається все задумане! Миру, щастя, благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН.