УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ КРОЛЕВЕЧЧИНИ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТРЕНІНГУ МОЛОДІЖНИХ КОНСУЛЬТАТИВНО-ДОРАДЧИХ ОРГАНІВ

Дата: 22.09.2021 09:37

21 вересня 2021 року в місті Полтава розпочався триденний всеукраїнський тренінг для представників консультативно-дорадчих органів.

Кролевеччину представляють Бочагова Аліна та Больба Людмила, члени молодіжної ради Кролевецької міської територіальної громади.

Метою курсу тренінгів є розвиток та згуртованість молодіжних консультативно-дорадчих органів України, поглиблення теоретичних знань та навчання нових практичних кейсів для роботи з молоддю в регіонах.

Організатори: Міністерство молоді та спорту України, управління молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації та Українська Асоціація Молодіжних Рад.