ВІТАННЯ КРОЛЕВЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ЛЕХМАНА ДО ДНЯ ПАРТИЗАСЬКОЇ СЛАВИ.

Дата: 22.09.2021 15:41

Щорічно, 22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. Свято тих, хто захищав Батьківщину, рідні домівки та співвітчизників від великого лиха – фашизму, хто на окупованих територіях боровся з загарбниками, наближав нашу перемогу.

Мужність, честь, відвага, любов до рідної землі покликали справжніх героїв йти у партизанські загони та зі зброєю в руках наближати перемогу. Діяльність партизанських формувань на території Кролевеччини в роки Другої світової війни не давала ворогу спокою. Партизани вели бойову, диверсійну та розвідувальну роботу, брали участь у спільних з регулярними частинами військових операціях.

Сьогодні ми схиляємо голови перед величним подвигом простих синів та дочок рідної землі. Ціною свого життя вони крок за кроком наближали перемогу.

Уже минуло 80 років від тих подій, але ми пам’ятаємо тих, хто відстояв нашу незалежність у боротьбі з фашизмом. Шановні ветерани, ми – Ваші діти, онуки і правнуки низько вклоняємось Вам,  пам'ятаємо і шануємо Ваш подвиг,  героїзм, відвагу  та безмежну любов до Батьківщини.

Щaстя, здоpов’я, злaгоди тa добpобуту вaм i вaшим pодинaм! Свiтлa i вiчнa пaм'ять тим, кого вже немaє сеpед нaс.