ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС: БЕЗПЕРЕБІЙНИЙ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН В ПРІОРИТЕТІ

Дата: 24.09.2021 13:00

Фото без описуФото без описуФото без опису

Ряд заходів щодо початку в громаді  опалювального сезону 2021/2022 року затвердили на засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ та НС сьогодні, 24 вересня 2021 року, під керівництвом міського голови Віктора ЛЕХМАНА.
Заслухавши доповіді членів комісії було прийнято рішення рекомендувати КП «Акватермо» Кролевецької міської ради від сьогодні розпочати опалювальний сезон для закладів дошкільної освіти та КП «Кролевецька лікарня» Кролевецької міської ради . Про це готується відповідне розпорядження.
Як повідомив Віктор ОДНОРОГ буде зроблено все необхідне, щоб у садочках та лікарні було тепло. Виключення може становити НВК №6 та НВК №8, які опалюються виключно на газу. Протягом дня ведуться перемовини з ПАТ СУМИГАЗ, щодо надання лімітів та інших необхідних дозволів для пуску блакитного палива.
Питання опалювання закладів загальної середньої освіти буде вирішуватися з 27 вересня виходячи з середньодобової температури повітря та санітарних норм щодо цього.