НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ ОБГОВОРИЛИ ЗІ СТАРОСТАМИ

Дата: 28.09.2021 13:36

28 вересня міський голова Віктор ЛЕХМАН провів чергову робочу зустріч зі старостами громади.

Міський голова ознайомився з поточним станом справ у селах громади, вислухав питання та пропозиції від старост, розглянув низку звернень.

Загалом, на нарадах піднімалися та обговорювалися питання, що потребують особливої уваги, зокрема:

- питного водопостачання;

- належного сучасного і якісного освітлення вулиць (у тому числі - можливості встановлення додаткових опор для ліхтарів);

- забезпечення пільгового перевезення громадян;

- початок опалювального сезону в закладах освіти, ФАП-ах, та інщих будівлях соціальної сфери;

Окрема тема, що потребує уваги це хід вакцинальної кампанії, яка безумовно є найбільш дієвим засобом проти поширення коронавірусної інфекції .

За результатами нарад Віктор ЛЕХМАН дав доручення відповідним посадовцям і встановив чіткі терміни їх виконання