ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ, ЦІН ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО І КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ, ПЛАНУВАННЯ ТА ОБЛІКУ

Дата: 28.09.2021 18:13

Сьогодні, 28 вересня, відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цін та соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку. Провів засідання - голова постійної комісії Віктор КАМІНСЬКИЙ. Присутні члени комісії та депутати – Володимир ДЕМЧЕНКО, Віталій БАКУНОВЕЦЬ, Олександр ДЯЧОК, Ігор ГУМЕНЮК, Сергій ЗАВГОРОДНІЙ. Також взяли участь у роботі комісії Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН його заступники: Олег ШПРИНДЕЛЬ, В’ячеслав ЖОВТЯ, керівники структурних підрозділів - головні розпорядники коштів, працівники апарату та виконавчих органів Кролевецької міської ради.

Заслухано та запропоновано до затвердження сесією звіти про виконання бюджету Кролевецької міської територіальної громади за 1 півріччя, про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кролевецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки та про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту Кролевецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Також погоджено ряд змін до діючих програм

Депутати підтримали необхідність придбання автомобілю КДМ (комплекс дорожній механізований) та проголосували за прийняття державної субвенції для реалізації «Спроможна школа для кращих результатів»

Також серед головного - збільшення коштів на газопостачання, кошти на компенсацію пільгового перевезення у міжміському, міському та залізничному транспорті, кошти для придбання швидких тестів для виявлення антигенів коронавірусу, та інше

Здебільшого це кошти з перерозподілу в межах виділених асигнувань на 2021 рік.

Загалом депутати працювали конструктивно та злагоджено, присутні активно включалися в обговорення.